قدردانی از عوامل برگزاری امتحانات

عکس دسته جمعی عوامل برگزاری آزمون های ترم دوم ۹۶-۹۵ در محل برگزاری امتحانات دانشگاه اریکه پرسپولیس

عکس جمعی از دانشجویان با مسئولان مرکز در پایان امتحانات

رئیس مرکز علمی کاربردی اریکه پرسپولیس با قدردانی از تلاش ها و زحمات همه عوامل برگزاری امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۶-۹۵ تأکید کرد: با همکاری همه بخش ها، شاهد برگزاری منظم، قانونمند و بدون حاشیه امتحانات در مرکز اریکه پرسپولیس بودیم.
دکتر آخوندی ضمن قدردانی از همه اساتید محترم، دانشجویان، همکاران مرکز و عوامل اجرایی برگزاری امتحانات گفت: با تلاش مدیرعامل محترم و همکاری همه بخش های مرکز، سالن برگزاری امتحانات در کمترین زمان ممکن آماده و امتحانات با نظم کامل برگزار شد.
وی به تلاش های معاونت آموزشی در برنامه ریزی صحیح و برگزاری منظم و دقیق آزمون ها اشاره کرد و افزود: همه اساتید محترم و دانشجویان در برگزاری منظم و بدون حاشیه امتحانات نقش داشته اند و بنده به سهم خود از همه این عزیزان و بویژه مسئولان برگزاری امتحانات قدردانی می کنم.
رئیس مرکز علمی کاربردی اریکه پرسپولیس با اشاره به اینکه رعایت قانون و نظم اصلی ترین هدف ما در برگزاری امتحانات بود افزود:قطعا کاستی هایی در برگزاری آزمون ها بوده است که باید با تلاش و همکاری همه بخش ها و نیز دانشجویان و اساتید محترم در آینده شاهد رفع همه نقایص و کاستی ها باشیم.
دکتر آخوندی در پایان از خانم دکتر پیامی معاون آموزشی، آقای عماد معاون فرهنگی و دانشجویی، خانم سودی مسئول امتحانات، آقای منصوری مسئول روابط عمومی، خانم تاجیک مسئول امور مالی، آقای عباس سودی و نیز همه مراقبان و منشی های برگزاری و نیز نیروهای خدماتی که در برگزاری منظم و قانونمند امتحانات نقش مهم و اساسی ایفا کردند، قدردانی کرد

شما می توانید بصورت رایگان در اشتراک ایمیلی این سایت عضو شوید تا مطالب جدید را درون ایمیل خود دریافت کنید.
برای عضویت، ایمیل خود را وارد کرده و بروی اشتراک کلیک کنید...

نظرات بسته است.