بازدید بخشدار و رییس شورای شهر قرچک از دانشگاه اریکه پرسپولیس

بازدید بخشدار و رییس شورای شهر قرچک از دانشگاه اریکه پرسپولیس
حسین عباسی، بخشدار و ایرج شیرنژاد، رییس شورای شهر قرچک با حضور در دانشگاه اریکه پرسپولیس از بخش های مختلف این دانشگاه بازدید کردند.
اقایان عباسی و شیرنژاد ضمن بازدید از بخشهای مختلف دانشگاه از جمله سالن های همایش و آمفی تئاتر، سایت، کتابخانه، حوزه اداری و کلاسها، با روند فعالیت های اموزشی و فرهنگی دانشگاه از نزدیک آشنا شدند.
پس از این بازدید جلسه شورای مدیران دانشگاه با حضور میهمانان و رئیس و معاونین دانشگاه برگزار شد . در این جلسه معاونین آموزشی پژوهشی و فرهنگی و دانشجویی مرکز به ارائه گزارشی از روند فعالیت دانشگاه پرداختند.
در ادامه بخشدار قرچک با اشاره به لزوم حمایت از دانشگاه ها گفت: وجود دانشگاه اریکه پرسپولیس برای شهرستان قرچک یک امتیاز است و تأثیر بسزایی در ارتقاء سطح آموزشی منطقه دارد.
حسین عباسی تأکید کرد: تعاملات بین دستگاهی و تبادل تجربیات می تواند کمک شایان توجهی به رشد و توسعه اموزش عالی منطقه نماید و دانشگاه اریکه باید تعاملات خود با سازمانها و ادارات را افزایش دهد تا شاهد رشد و شکوفایی بیشتر بخش آموزش عالی در منطقه قرچک باشیم .
در ادامه نیز رییس شورای شهر قرچک از اقدامات آموزشی و فرهنگی دانشگاه تقدیر و ابراز امیدواری کرد با تعامل بیشتر بین دانشگاه اریکه و ادارات و سازمان های قرچک شاهد تاثیرات بیشتر این مرکز علمی کاربردی در افزایش سطح دانش و مهارتها باشیم .
همچنین رئیس دانشگاه اریکه پرسپولیس ضمن خیرمقدم به بخشدار و رئیس شورای شهر قرچک و قدردانی از حضور انان در دانشگاه گفت : دانشگاه اریکه پرسپولیس سرمایه ای برای مردم منطقه است و ما تلاش خواهیم کرد در توسعه آموزش عالی در قرچک و خدمتگزاری به مردم شهید پرور منطقه و بویژه جوانان عزیز ، سهمی داشته باشیم . آخوندی ضمن قدردانی از همراهی و کمک مقامات و مدیران شهرستان تاکید کرد : قطعا ادامه این حمایت ها می تواند موجب گسترش آموزش عالی در منطقه قرچک شود .

شما می توانید بصورت رایگان در اشتراک ایمیلی این سایت عضو شوید تا مطالب جدید را درون ایمیل خود دریافت کنید.
برای عضویت، ایمیل خود را وارد کرده و بروی اشتراک کلیک کنید...

نظرات بسته است.