بازدید دکتر نقوی از دانشگاه اریکه پرسپولیس

سید حسین نقوی:
روند فعالیت دانشگاه اریکه پرسپولیس در مسیر پیشرفت و توسعه است
نماینده مردم شهرستانهای ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی از دانشگاه اریکه پرسپولیس بازدید کرد.دکتر نقوی در این بازدید ضمن آشنایی با بخشهای مختلف دانشگاه اریکه پرسپولیس در جریان روند فعالیت های اموزشی و فرهنگی دانشگاه قرار گرفت . وی سپس در جلسه ای با حضور رئیس و معاونین دانشگاه اریکه پرسپولیس از تلاش های صورت گرفته در شرکت اریکه پرسپولیس در جهت توسعه اموزش عالی در منطقه قرچک قدردانی کرد . سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش مهم دانشگاه در جامعه گفت: منطقه ما به لحاظ آموزش عالی نیازمند توجه ویژه است و در همین راستا وظیفه خود میدانیم از مجموعه اریکه پرسپولیس که گامهای خوبی در توسعه آموزش عالی در منطقه برداشته است حمایت کنیم .
وی افزود: ما بدون شک از بخش خصوصی در همه حوزه ها بخصوص در حوزه آموزشی حمایت میکنیم و دانشگاه اریکه پرسپولیس نیز یکی از مراکز موفق به حساب می آید و ما نیز در جهت ارتقاء دانشگاه حمایت لازم را خواهیم داشت.
نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس بیان داشت: روند فعالیت دانشگاه اریکه پرسپولیس در مسیر پیشرفت و توسعه است و وجود این پتانسیل می تواند کمک شایانی به ارتقاء سطح علمی شهرستان کند. در این جلسه فیلمی از فعالیت های دانشگاه اریکه پرسپولیس به نمایش گذاشته شد و معاونین آموزشی و فرهنگی دانشگاه توضیحات کاملی درباره حوزه فعالیت خود و نیز تعداد دانشجویان و اساتید و رشته های دانشگاه اریکه پرسپولیس ارائه کردند . در ادامه جلسه رئیس دانشگاه اریکه پرسپولیس ضمن قدردانی از حضور نماینده شهرستان در دانشگاه گفت: وجود مراکز علمی در هر منطقه ای بسیار ارزشمند است و انتظار می رود مسئولان با رویکرد حمایتی به توسعه این مراکز کمک کنند. آخوندی افزود: ما در این دانشگاه رشته های کاربردی ویژه کارمندان ادارات داریم و این عزیزان می توانند در رشته های مرتبط با کار خود ادامه تحصیل دهند. همچنین رشته های جدیدی چون مددکاری اجتماعی و اسیب شناسی اجتماعی با توجه به نیازهای منطقه به رشته های دانشگاه اریکه پرسپولیس اضافه شده است . وی افزود : علاوه بر فعالیت های آموزشی ، اقدامات و برنامه های فرهنگی از اولویت های دانشگاه اریکه پرسپولیس است و در این مسیر برنامه های خوبی در حال اجراست .
در پایان تندیس دانشگاه اریکه پرسپولیس به دکتر نقوی اهدا شد .

شما می توانید بصورت رایگان در اشتراک ایمیلی این سایت عضو شوید تا مطالب جدید را درون ایمیل خود دریافت کنید.
برای عضویت، ایمیل خود را وارد کرده و بروی اشتراک کلیک کنید...

نظرات بسته است.