بازدید معاونت توانبخشی بهزیستی کشوراز مرکز توانبخشی اریکه پرسپولیس

معاونت توانبخشی بهزیستی کشور:
مرکز توانبخشی – پزشکی اریکه پرسپولیس می تواند پیشرو در خدمات توانبخشی ویژه معلولین جسمی حرکتی باشد.
جمعی از مسئولین بهزیستی کشور و استان تهران از مرکز توانبخشی اریکه پرسپولیس بازدید کردند.
در این بازدید دکتر نحوی نژاد معاونت توانبخشی بهزیستی کشور، دکتر یلالی رئیس بهزیستی شمیرانات و همچنین دکتر اسدی معاونت توانبخشی بهزیستی استان تهران با مرکز جامع توانبخشی اریکه پرسپولیس با بخشهای مختلف کاردرمانی و فیزیوتراپی مرکز از نزدیک آشنا شدند.
مرکز اریکه پرسپولیس به صورت تخصصی خدمات توانبخشی همچون Ms، فلج مغزی , سکته مغزی,پارکینسون , ضایعات نخاعی و سایر مشکلات جسمی-حرکتی ارائه می نماید و طی بازدید این مسئولان از بخش های فیزیوتراپی، کار درمانی، ارتوپدی، گروه درمانی، مشاوره، ماساژ , لیزر و سایر بخشها دیدن کردند.
پس از بازدید و طی جلسه ای دکتر نحوی نژاد اظهار داشت: با توجه به تجهیزات مدرنی که مرکز توانبخشی اریکه پرسپولیس دارد می تواند پیشرو در خدمات توانبخشی ویژه معلولین جسمی حرکتی در مراکز باشد.
معاونت توانبخشی بهزیستی کل کشور افزود: باید اطلاع رسانی لازم درجهت معرفی مرکز با امکانات موجود به سایر افراد در استان تهران صورت گیرد تا بتوانند از خدمات این مرکز بهره مند شوند.
دکتر سودی مدیر این مرکز در ادامه گفت: با توجه به اینکه تقریباً ۱۰درصد جمعیت کشور را معلولین تشکیل داده اند جامعه درمانی کشور باید خدمات ویژه ای را به این قشر داشته باشند و مرکز ما آمادگی دارد با تمام توان, خدمات توانبخشی را به آنها ارائه کند.

شما می توانید بصورت رایگان در اشتراک ایمیلی این سایت عضو شوید تا مطالب جدید را درون ایمیل خود دریافت کنید.
برای عضویت، ایمیل خود را وارد کرده و بروی اشتراک کلیک کنید...

نظرات بسته است.