بیانیه حماسه نهم دی

مقام معظم رهبري: بصيرت يعني اينكه بدانيم شمري كه سر از حسين (ع) بريد همان جانباز صفين است كه تا مرز شهادت پيش رفت.

لَقَدِ ابتَغَوُا الفِتنَةَ مِن قَبلُ وَ قَلَّبُوا لَكَ الأُمُورَ حَتَّي جَآءَ الحَقُّ وَ ظَهَرَ أَمرُ اللهِ وَ هُم كَرِهُونَ ۴۸ توبه

آنها پيش از اين اقدام به فتنه انگيزي نمودند و كارها را براي تو دگرگون ساختند تا زماني كه حق آشكار گشت و همچنان آنها اكراه داشتند.

 

بسمه تعالي

ملت رشيد ايران اسلامي طي چهاردهه حيات پر بركت نظام جمهوري اسلامي روزهاي تلخ و شيرين گوناگوني را تجربه و به خود ديده است. دوران غرور آفرين دفاع مقدس و رشادت­هاي جوانمردان اين خطه، پيشرفت هاي علمي(هسته­اي ، نانو …) گسترش حوزه نفوذ انقلاب اسلامي در منطقه و جهان و حمايت از مستضعفين جهان نمونه­هاي بارزي است كه جزء هويت هر ايراني ولايت مدار و متعهد گرديده است.

در اين عرصه دشمنان و فتنه گران همواره در تلاش بوده اند كه مسير رشد و شكوفايي ملت ايران را سد كنند كه با بصيرت ملت و رهبري مدبّرانه رهبر فرزانه انقلاب ناكام گشته­اند طي اين سال­ها به موازات هر دسيسه و تقابل دشمن آشكار و پنهان با اين انقلاب، مردم با بصيرت ايران اسلامي با توجهات حضرت وليعصر(عج) و راهبري ولي فقيه زمان با حضور خود، تمام توطئه­ها را خنثي ساختند.

حماسه نهم ديماه نيز نمونه­اي ديگر از حضور حماسي ساز مردم بصير در فضاي غبارآلود فتنه بود تا چهره منافقين و دشمنان داخلي و خارجي را بار ديگر نمايان كند و ثابت نمايد مردم ايران با الهام از بصيرت عاشورايي به شاخص ها چشم دوخته­اند و نه به اشخاص .

تمامي آحاد ملت با هيچ كس عهد اخوت نبسته­اند و اشخاص تا زماني از حمايت مردم برخودارند كه از اصول اصيل انقلاب اسلامي تخطي نكرده و ذره اي از مسير ولايت منحرف نشوند چرا كه به فرموده خميني كبير: “ملاك و ميزان در هركس حال فعلي اوست.”

ماكاركنان بسيجي دانشگاه جامع علمي كاربردي به عنوان يك تشكل آرمان­خواه و عدالت طلب ضمن برائت از فتنه­گران با تجديد ميثاق با آرمان­هاي معمار كبير انقلاب و بيعت مجدد با نائب بر حق ايشان در تمامي صحنه­هاي دفاع از انقلاب با تاكيد بر وحدت و انسجام داخلي حول محور ولايت مطلقه فقيه و شناخت دسيسه­هاي دشمنان داخلي و خارجي با هوشياري كامل در انجام وظايف خود به فضل الهي پايدار خواهيم ماند.

 

 

                                                                                                                                                                                                          و السلام علي من اتبع الهدي

                                                                                                                                                                                                      روابط عمومي حوزه بسيج كاركنان

شما می توانید بصورت رایگان در اشتراک ایمیلی این سایت عضو شوید تا مطالب جدید را درون ایمیل خود دریافت کنید.
برای عضویت، ایمیل خود را وارد کرده و بروی اشتراک کلیک کنید...

با خیالی آسوده یک نظر بگذارید...